ykleniyor

Blog

Domain (Alan Adı) Nedir?

Alan Adı(domain), şahsınıza ait ve internet üzerinde temelde bir DNS (Domain Name Server – Alan Adı Sunucusu) üzerinde barındırılan ve başka eşi benzeri olmayan bir adrestir. Parmak izi yada vatandaşlık numarası gibi bu isim... » İncele.

Hosting Nedir ?

Hazırladığınız web sayfalarını yüklemek için bir alana ihtiyacınız vardır. Sitenizin çalışması için konfigüre edilmiş olan sunucularda sizin için ayrılan alana hosting denir. Hosting hizmeti bilgisayarlardan daha güçlü olan ... » İncele.

*Ayyıldız Medya * Limitsiz SSD Reseller * cPanel/WHM * Türkiye Lokasyon * Softaculous * Ücretsiz SSL

Reseller / Bayi Silver : http://www.ayyildizmedya.com/cart.php?a=add&pid=7Reseller / Bayi Gold : http://www.ayyildizmedya.com/cart.php?a=add&pid=8Reseller / Bayi Platinum : http://www.ayyildizmedya.com/cart.php?a=add&pid=9... » İncele.

Metin2 Vds Sunucu Aylık 20 TL'den Başlayan Fiyatlarla " Ayyıldız Medya " Farkıyla

Metin2 Vds Paketlerimiz => http://www.ayyildizmedya.com/metin2vds.phpÖdeme YöntemlerimizGaranti BankasıHalk Bankası3D Secure Kredi Kartı- İletişim Bilgileri -Firma Adı: Ayyıldız Medya İnternet ve Bilişim HizmetleriOfis Tel: 02... » İncele.

CentOS cPanel & WHM Kurulumu

Desteklenen işletim sistemlerinin temiz / yeni kurulumuna sahip olmalısınız.Önerilen sistemler:CentOS, CloudLinux, RHEL 6 – 64bitCentOS, CloudLinux, RHEL 7 – 64bitAmazon Linux – Tüm versiyonlar.(Resmi cPanel ve WHM AMI üzerinde y... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!